Inspirander

Strona główna / Styl życia / Porady / 3 najlepsze aplikacje, które pomogą Ci schudnąć!

3 najlepsze aplikacje, które pomogą Ci schudnąć!
 Porady,

3 najlepsze aplikacje, które pomogą Ci schudnąć!

31 lipca, 2017

Wierzymy, że na osiągnięcie idealnej sylwetki nigdy nie jest za późno, ale… czy aplikacje mobilne mają coś wspólnego z odchudzaniem? Okazuje się, że tak. Badania przeprowadzone przez Kaiser Permanente dowodzą, że zapisywanie ilości zjadanych kalorii aż dwukrotnie zwiększa ilość zrzucanych kilogramow. Przedstawiamy Wam 3 aplikacje, dzięki którym z łatwością możecie kontrolować posiłki i monitorować aktywność Waszego organizmu. 

MyFitnessPal

MyFitnessPal to darmowa i bardzo popularna aplikacja, która pozwala na zapisywanie spożytych w ciągu dnia posiłków oraz rejestrowanie odbytych treningów. Ponadto, jako użytkownicy Facebooka możecie dzielić się ze swoimi przyjaciółmi osiąganymi wynikami i kontaktować się z innymi fanami zdrowego stylu życia. Jeżeli brakuje Wam motywacji do osiągnięcia świetnej formy przetestujcie tę aplikację. Naprawdę warto!

Nike+ Training Club

Nie masz pomysłu na kolejny workout? Koniecznie wypróbuj Nike+ Training Club. To aplikacja, która oferuje ponad 100 różnych treningów oraz 4-tygodniowy plan dopasowany do Waszych możliwości. Dzięki temu jest to świetna propozycja zarówno dla początkujących jak i doświadczonych sportowców.  Aplikację można zainstalować na smartfonie, ale także tablecie i telewizorze. Gwarantujemy, że będzie to Wasz ulubiony trener personalny!

Fooducate

Zdrowy tryb życia jest niezwykle ważny, ale trudno o siebie zadbać w ciągłym pośpiechu. Czytanie składu i poszukiwanie zdrowszej alternatywy dla wybranych produktów jest bardzo czasochłonne, dlatego aplikacja Fooducate zrobi to za Was. Wystarczy zeskanować telefonem kod kreskowy, aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje. Fooducate to darmowy asystent, dzięki któremu zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste. Jeżeli jesteście alergikami, możecie także skorzystać z płatnej, ale bardziej rozbudowanej wersji.

Sprawdź też:

Czym jest kiosk kultury?
Nowe miejsce dla freelancerów, które inspiruje
5 sposobów na zarabianie w domu


Opracowanie: Aleksandra Rajek

Inne Artykuły: