Inspirander

Strona główna / Dania z indyka na każdą okazję / Szybki pomysł na wartościową przekąskę

Szybki pomysł na wartościową przekąskę
 Dania z indyka na każdą okazję,

Szybki pomysł na wartościową przekąskę

21 października, 2009

Przekąski to wbrew pozorom ważny element naszego codziennego pożywienia. Dlatego warto pamiętać o tym, by były one urozmaicone i pochodziły z różnych grup pokarmowych.

Ważne drugie śniadanie

Często jesteśmy tak pochłonięci pracą, nauką że nie mamy czasu wyrwać się choćby na kilka minut, by zaspokoić głód. Wówczas szukamy prostych rozwiązań i najczęściej sięgamy po coś słodkiego… Ale to pomaga tylko na krótką chwilę, bo jak wiadomo "puste" kalorie dodają nam energii tylko na chwilę i w efekcie więcej szkodzą, niż przynoszą pożytku. Dlatego warto przy sobie mieć pełnowartościową przekąskę. Jaka powinna być? Najlepiej sięgnąć po produkty z różnych grup żywnościowych: owoce, produkty z ziaren zbóż, mięso lub ryba, nabiał. Zatem idealnym drugim śniadaniem dla ciebie, ale też i twojej pociechy do szkoły byłaby pożywna kanapka z mięsem,rybą lub serem, koniecznie z dodatkiem warzyw, jakiś owoc i coś do picia (woda lub naturalny sok).

Rano liczy się każda sekunda

Często jest tak, że wyskakujemy z domu w ostatniej chwili i nie ma mowy o wcześniejszym przygotowaniu czegokolwiek. Na takie okazje polecamy gotowe rozwiązanie w postaci kabanosów i parówek marki Indykpol. Kabanos Jedynak 30 g w nowej formie

W sprzedaży pojawił się kabanos Jedynak 30 g  z dłuższym 70-dniowym terminem przydatności do spożycia, który uzyskano dzięki zastosowaniu nowej technologii produkcji pozwalającej zachować jego naturalny kształt.

Kabanos Jedynak to dobrze wysuszony, klasyczny kabanos produkowany głównie z mięsa indyczego, które charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i wyjątkowymi walorami smakowymi. Dzięki oryginalnemu opakowaniu idealnie nadaje się na przekąskę, którą możesz spożyć w dowolnym miejscu poza domem.

Parówki Jedynki

Smaczne, wykonane z najwyższej jakości mięsa parówki, bezosłonkowe, o średnicy ok. 19 mm i długości batonu ok. 20 cm. Nowoczesne opakowanie pozwala rozpakować je pojedynczo, co ułatwia przechowywanie i spożywanie poza domem. Jedynki cechuje niższa zawartość tłuszczu i soli w porównaniu z wyrobami firm konkurencyjnych. Parówki dostępne są w wersjach smakowych z serem i z papryką.

 

 

 

 

Inne Artykuły: