Inspirander
KONKURS: Grilluj z Kamis!
 Szkoła zdrowego żywienia,

KONKURS: Grilluj z Kamis!

29 maja, 2009

GRILLUJ Z KAMIS!

WYGRAJ ATRAKCYJNY ZESTAW DO GRILLOWANIA!

Weź udział w naszym konkursie fotograficznym i wygraj wspaniały zestaw nagród.

Nagrody zostały ufundowane przez producenta przypraw Kamis

Aby wziąć udział w konkursie, zarejestruj się lub zaloguj na portalu. Przyrządź swoją ulubiona potrawę z grilla, wykorzystaj w przepisie przyprawy Kamis. Zrób zdjęcie potrawy i umieść je w galerii na swoim koncie na naszym portalu. Galerię zatytułuj "Konkurs Kamis".

Przepis na potrawę umieść również na naszym forum, gdzie specjalnie do celów konkursu zostanie założony wątek "Konkurs. Grilluj z Kamis". Dzięki temu inni użytkownicy portalu będą mogli przeczytać Twój przepis i mieć łatwy dostęp do Twojej galerii ze zdjęciami.

10 najciekawszych przepisów wraz ze zdjęciami nagrodzimy zestawami Kamis!

 

W skład zestawu do grillowania Kamis wchodzą:

  • grill ogrodowy 
  • przyprawy grillowe Kamis 
  • musztarda grillowa, ketchup pikantny i włoski 
  • poręczna półka z przyprawami Kamis

Obejrzyj galerię z nagrodami >>>Sezon grillowy zapowiada się wyjątkowo smakowicie i inspirująco. Cztery nowe mieszanki przyprawowe Kamis dedykowane konkretnym potrawom z rusztu to doskonały sposób na letnie menu i smakowity pomysł na nową odsłonę tradycyjnych, grillowych potraw. Szaszłyki z grilla, Grzanki Złociste, Ogniste Skrzydełka, Warzywa Grillowane – sekretem wyjątkowego smaku tych mieszanek jest receptura oparta wyłącznie na naturalnych ziołach i przyprawach, bez dodatku wzmacniaczy smaku i aromatu. Przyprawy Kamis podkreślą oryginalne smaki popularnych dań z grilla, wzbogacą je o doskonały aromat najwyższej jakości ziół i przypraw…

Więcej grillowych nowości i przepisów na stronie: www.wielkiegrillowanie.pl

 

Przeczytaj regulamin konkursu >>>

Zarejestruj się na portalu  już teraz! >>>

 

 

 

 

 

 

Inne Artykuły: