Inspirander

O nas: Inspirander.pl

INSPIRANDER.pl – magazyn codziennych inspiracji oraz sklep internetowy. Inspirujemy, informujemy i bawimy. Z nami nie musisz się zastanawiać, co jest wartościowe, a co mniej. Z radością zostaniemy Twoim codziennym przewodnikiem i źródłem najlepszych inspiracji do dobrego życia.

 

 

 

Szukamy odpowiedzi na pytania, prowadzimy wnikliwe rozmowy, łamiemy tabu i szukamy rezonansu wszędzie tam, gdzie możemy go znaleźć. Idziemy pierwsi, sprawdzamy pierwsi – więc ty nie musisz.

Właśnie to determinuje wybór tematów, które poruszamy i prezentujemy. Do świata podchodzimy z dużym poczuciem humoru i dystansem. Nasi redaktorzy to zespół profesjonalistów i pasjonatów z dziedziny mody, urody, wellness, zdrowego jedzenia, kultury. Cieszymy się, że tu jesteś.KTO NA TO WPADŁ I PO CO?

Serwis został założony kilka lat temu przez Natalię Głowacką – producentkę największego wydarzenia modowego w Polsce oraz za granicą, między innymi Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw. Jej osobiste pasje – podróże, zdrowy styl życia, dobra, zdrowa kuchnia, pragnienie harmonijnego i dobrego życia przełożyły się na chęć dzielenia się nimi z innymi kobietami. Mieszkanie pomiędzy Warszawą a Zurychem, skąd pochodzi jej mąż, dało jej możliwość obserwowania i poznawania wielu inspirujących kobiet, dlatego serwis, który stworzyła ma charakter uniwersalny i międzynarodowy.

CO MOŻESZ ZNALEŹĆ W INSPIRANDER.pl?

Czytaj…

Nasze umysły są otwarte, ciekawe świata – jego odcieni, wielowymiarowości i różnorodności. Właśnie to decyduje o doborze tematów, o których piszemy.
Wyróżnia nas ciekawość, otwartość i skoncentrowane na usługach podejście do tematów. Zadajemy pytania. Wierzymy, że ludzie mogą wziąć to, co im służy, i zostawić to, co nie. Polecamy to, co kochamy i to, co naszym zdaniem jest warte twojego czasu i portfela. Cenimy Twoje zaufanie ponad wszystko.
INSPIRANDER.pl to nowoczesny przewodnik po trendach w modzie, urodzie, kuchni, wellness i kulturze. Wiemy, co dzieje się na świecie i z radością i rzetelnością przekazujemy to naszym czytelniczkom. Informujemy o ciekawych, wydarzeniach kulturalnych, nowościach księgarskich, na co wybrać się do kina, czy do galerii.

Pokazujemy inspirujące miejsca do zwiedzania, piszemy o nowoczesnej pielęgnacji urody i trendach w modzie. Znajdziesz tu również wywiady ze znanymi i inspirującymi osobami na temat ich stylu życia i sposobów radzenia sobie z różnymi życiowymi sytuacjami. Nie zapominamy także o kobietach, które są matkami, i z myślą o nich prezentujemy mnóstwo pomysłów na zabawy z dzieckiem. Podpowiadamy jak stylowo urządzić mieszkanie lub dom.

Słuchaj, oglądaj…

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry kawałek muzyki jest niezastąpionym tłem dla wielu naszych codziennych aktywności. Dlatego selekcjonujemy dla Ciebie utwory, będące doskonałym wsparciem w takich czynnościach jak sport, spacer, relaks, romantyczne chwile i wielu innych.

Prezentujemy playlisty stworzone zarówno na bazie utworów znanych i lubianych, jak i niszowych. Proponujemy również wywiady z czołowymi myślicielami, osobami zmieniającymi kulturę, inspirującymi i mającymi wpływ na pozytywne myślenie – od lekarzy po twórców, dyrektorów generalnych i duchowych uzdrowicieli – na temat zmiany starych paradygmatów i rozpoczynania nowych.

Z nami odkryjesz więcej!

Gotuj zdrowo…

Wierzymy, że jedzenie jest podstawą zdrowia i że najszczęśliwsze momenty dnia zdarzają się przy stole. Uważamy, że pochodzenie składników potraw jest ważne: dla naszej planety, dla naszego zdrowia.

W naszym sklepie kupisz mnóstwo niezbędnych artykułów kuchennych, w tym akcesoria kuchenna, naczynia i piękną zastawę stołową.

Stawiamy na zdrowe i proste w przygotowaniu przepisy. Mając na uwadze panujące trendy w dietetyce, szczególny nacisk kładziemy na dania wegetariańskie, kuchnię Slow Food, zdrowe przekąski, szybkie i zdrowe dania na każdą okazję. Przepisy na święta również znalazły niemałą przestrzeń na naszej platformie, ponieważ uważamy, że dobre święta powinny być smaczne! Pamiętając o najmłodszych, stworzyliśmy pokaźny dział z przepisami dla dzieci.Podróżuj….

Wiedząc, że wszyscy mamy ograniczony czas, dzielimy się pomysłami na to, gdzie warto pojechać, jak tam się najlepiej dostać i czego nie można przegapić zwiedzając daną miejscowość.

Pamiętając o tym, że na mapie podróży warto umieścić również kuchnię regionalną, opisujemy ją i polecamy miejsca, gdzie taką najlepiej skosztować. Wybieramy dla Ciebie piękne miejsca – większe i znane, ale także te małe – prawdziwe perełki na mapie świata. Pokazujemy, gdzie najlepiej odpoczniesz, skorzystasz ze SPA. Wiemy, że nie każda podróż jest wakacyjna, dlatego pokazujemy hotele przyjazne dzieciom, kawiarnie, w których można usiąść i pracować.

Kupuj…

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które pieczołowicie zostały przez nas wyselekcjonowane pod względem designu, użyteczności i piękna.

Z nami zadbasz o urodę: polecamy kosmetyki ekologiczne, naturalne, na bazie naturalnych składników.

Znajdziesz tu nowoczesne dekoracje dla domu w minimalistycznym, skandynawskim stylu: duńskie wazony, doniczki, naczynia kuchenne, zastawę stołową, oświetlenie, przedmioty codziennego użytku.

Wprowadzamy również limitowane własne kolekcję pod marką I_Lable.

W naszym sklepie polecamy to, co kochamy i to, co naszym zdaniem jest warte twojego czasu i portfela. Cenimy Twoje zaufanie ponad wszystko!

Poznaj nas w realu…

Od kilku lat sklep Inspirander otwiera Pop Up Shopy w różnych miastach i oferuje wyselekcjonowane produkty od polskich jak również zagranicznych projektantów. Bywamy również jako wystawca na targach i wystawach. Organizujemy też akcje specjalne – tak jak Szkoła Zdrowego Żywienia pod patronatem Instytutu Żywienia oraz IMiDz. Akcje skierowana była do rodziców przedszkolaków. Odbyły się 5 edycji. W akcję zaangażowane były też przedszkola w całej Polsce.

Magazyn Inspirander.pl oraz sklep internetowy

Adres redakcji:

SAY SOMETHING sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

W sprawie współpracy prosimy kontaktować się pod adresem:
kontakt@inspirander.com