Inspirander
Zoo Safari
 Macierzyństwo,

Zoo Safari

3 sierpnia, 2009

To pierwsze w Polsce Zoo, po którym można się poruszać samochodem i zobaczyć zwierzęta z bliska. I trudno byłoby zwiedzać je inaczej, bowiem jego powierzchnia zajmuje ponad 20 ha. To obiekt, który tętni życiem, co chwila wzbogacany o nowe atrakcje.

Safari położone jest w malowniczej okolicy, w pobliżu Parku Narodowego u ujścia Warty. Liczba jego mieszkańców to około 600 osobników (i stale rośnie). Gospodarzom Zoo bardzo zależy na dobrym samopoczuciu gości (zarówno tych młodszych, jak i starszych), stąd też zadbali o wiele dodatkowych atrakcji.

Poza terenem Safari znajduje się również piesze zoo, jak również park rozrywki, gdzie poza karuzelami i diabelskim młynem można dodatkowo pobawić się na autodromie, czy też pograć na loterii. Dla najmłodszych dzieci istnieje specjalny plac zabaw, gdzie mogą one skorzystać z huśtawek, zjeżdżalni czy piaskownicy. A na zgłodniałych wycieczkowiczów czekają dwie restauracje.

Godziny otwarcia: 10.00 – 19.00
Ceny biletów: 25 zł.
Adres: R&S Rasmussen, Świerkocin 7a, 66-460 Witnica
Info: www.zoo-safari.com.pl

Informacja dodatkowa: W roku 2008 Zoo Safari jest czynne od 22 marca do 26 października – codziennie. Całodzienne bilety zawierają: wstęp do zoo, wielokrotne korzystanie z karuzel, zabawa w dziecięcym zoo oraz przejazd dowolna ilość razy po Safari. Dzieci do lat 4 mają wstęp wolny.

 

 

Inne Artykuły: