Inspirander

Strona główna / Macierzyństwo / Złoty laur dla Kolorino Drewex

Złoty laur dla Kolorino Drewex
 Macierzyństwo

Złoty laur dla Kolorino Drewex

18 sierpnia, 2009

Wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta 2009 mebelki do dziecięcego pokoiku – łóżeczka, kołyski, krzesełka do karmienia i szafy, to wyroby firmy Kolorino Drewex, które od wielu lat towarzyszą rodzicom i ich pociechom. Na co dzień mieszczą miliony dziecięcych skarbów, jednak ich najważniejszą cechą jest to, że są wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów. Dzięki temu nie tylko dzieci, ale i rodzice mogą spać spokojnie.

„Zaufanie i popularność zdobyliśmy, oferując produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach" – mówi Piotr Polak, prezes Drewex S.A. „Złoty Laur Konsumenta 2009, który otrzymaliśmy jest dla nas cenną nagrodą, ponieważ przyznali go nam sami klienci. Od lat specjalizujemy się w produkcji mebli dziecięcych, a to wyróżnienie potwierdza, że robimy to naprawdę dobrze" – dodaje.

Oto za co rodzice cenią meble Kolorino Drewex tak wysoko:

Za naturalność i bezpieczeństwo dzieci

Kolorino Drewex od zawsze stawia na naturalność i bezpieczeństwo – dlatego do produkcji mebli wykorzystywana jest jedynie starannie wyselekcjonowana tarcica z certyfikowanych lasów. Lite, sosnowe drewno, z którego najczęściej wykonane są mebelki jest najzdrowszym materiałem, gwarantującym najwyższą jakość i trwałość. Także inne materiały, w tym farby i lakiery, wykorzystywane do produkcji mebli są bezpieczne dla dzieci, co zapewniają posiadane atesty i certyfikaty.

Za kompleksowość

Mebelki dla dzieci są produkowane w wielu wzorach i barwach. W wybranych liniach kolorystycznych – jak na przykład Lion, Hippo, Duck rodzice mogą kompleksowo umeblować cały dziecięcy pokoik. Do łóżeczek można dobrać pojemne szafy w identycznym wzorze i eleganckie komody z przewijakiem, które doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Krzesełka do karmienia Kolorino Drewex są tak zbudowane, że w razie potrzeby szybko mogą się zamienić w stolik i krzesełko.

Ponadto we wzorach ulubionych mebli dostępne są także inne dodatki, takie jak pościele, szlafroczki, okrycia kąpielowe, ubranka, pledy, zabawki i wiele innych przydatnych mamie i dziecku drobiazgów.

Za niezwykłą funkcjonalność i autorskie rozwiązania

Łóżeczka Kolorino Drewex posiadają kilka poziomów mocowania podłogi, co jest wygodne dla mamy i bezpieczne dla dziecka. Dodatkowo, na wszystkich czterech nogach łóżeczek znajduje się oznaczenie dopuszczalnej wysokości: bezpieczny punkt, do którego maksymalnie może sięgać górna krawędź materaca. Wygodny w obsłudze opuszczany bok w bardzo prosty sposób pomaga mamie z dzieckiem na ręku, wolną ręką opuścić drabinkę. Ta funkcja najbardziej przydaje się w pierwszych miesiącach życia dziecka. Szczebelki łóżeczek są gładkie i zaokrąglone – kilka z nich można wyjmować, co jest wygodne np. w czasie karmienia butelką. Atutem jest także zastosowanie przezroczystych, plastikowych nakładek na górną część drabinek, co przydaje się nie tylko w okresie ząbkowania maluszka. Łóżeczka dostępne są w opcji z szufladą – wysuwaną na metalowych prowadnicach (z niezwykle przydatną blokadą wysuwania!). Dodatkową wygodą jest możliwość zamontowania kółek.

Za elegancki wygląd

Meble dla dzieci Kolorino Drewex to elegancja i estetyka na najwyższym poziomie. Łączą w sobie ponadczasowość, oryginalność i co ważne – nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki nim dziecięcy pokoik już od pierwszych dni życia maluszka będzie jego prawdziwym królestwem. Jakość i dokładność ich wykonania zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców.

Inne Artykuły: