Inspirander

Strona główna / Macierzyństwo / Świat dziecka: Zabawki, Pokój, Kultura / Wózek Thule Glide zdobywa prestiżową nagrodę iF Design

Wózek Thule Glide zdobywa prestiżową nagrodę iF Design
 Macierzyństwo,

Wózek Thule Glide zdobywa prestiżową nagrodę iF Design

11 marca, 2016

Thule Group po raz kolejny została doceniona nagrodą iF – jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa. Tym razem przyznano ją wózkowi sportowemu Thule Glide. Nagrody iF mają za zadanie promować doskonałe wzornictwo, innowacyjność oraz wszelkie działania mające na celu dostarczanie klientom wyjątkowych produktów.

Wózek Thule Glide został nagrodzony w kategorii “Produkt” – nagrodę formalnie przekazano Thule podczas oficjalnej gali iF Product Design w Monachium. Do tegorocznej edycji iF zgłoszono w sumie 5 295 produktów w siedmiu kategoriach (m.in. produkt, opakowanie, komunikacja, czy architektura). Dodajmy, że nagrody iF Product Design są od lat jednym z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych wyróżnień z zakresu wzornictwa.

 

Thule Glide to nowoczesny lekki wózek sportowy, wyróżniający się aerodynamicznym kształtem – zaprojektowano go tak, by idealnie spełniał potrzeby dziecka oraz rodzica. Model ten jest częścią rodziny produktów Active with Kids i doskonale sprawdza się zarówno podczas spacerów, jak i biegania. Blokowane przednie koło zapewnia stabilność i idealną jazdę, regulowany, ergonomiczny uchwyt gwarantuje biegaczowi wygodę, a ręcznie aktywowany hamulec pozwala na pełną kontrolę nad wózkiem.

Za najwyższy poziom komfortu dziecka odpowiada miękko wyściełane siedzisko, które można dowolnie regulować – włącznie z rozłożeniem do prawie horyzontalnej pozycji (idealnej do drzemki). Tylne zawieszenie zapewnia płynną i komfortową jazdę. Thule Glide jest odpowiedni dla dzieci od pierwszego do szóstego miesiąca jako wózek spacerowy, zaś jako wózek sportowy doskonale sprawdzi się dla dzieci starszych (do 34 kg). Gdy wózek nie jest używany, może zostać złożony jedną ręką i wygodnie przechowywany lub transportowany.

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: