Inspirander

Strona główna / Macierzyństwo / Nowa seria książeczek dla maluchów DISNEY Moja Bajeczka

Nowa seria książeczek dla maluchów DISNEY Moja Bajeczka
 Macierzyństwo

Nowa seria książeczek dla maluchów DISNEY Moja Bajeczka

4 kwietnia, 2011

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc! Obok dużych i pięknie wydanych książek potrzebne są również lżejsze publikacje dla dzieci.

Premiera serii Disney Moja bajeczka ucieszy rodziców i dziadków poszukujących takich tytułów. 

 

Nowa seria, na którą składa się dziesięć tytułów, adresowana jest do dzieci powyżej dwóch lat. Wszystkie pozycje dostępne są już na rynku. Bohaterowie każdej bajki to ulubieńcy dzieci z niezwykłego świata Disneya, którzy przekonają niejednego malca do lektury.

Krótkie opowiadania o przygodach m.in. Kubusia Puchatka, Śnieżki, Simby, Zygzaka, Bambiego czy wróżek z Nibylandii służą krótkiej rozrywce. Nie zawsze mamy czas, by pobawić się z dzieckiem dłużej, a ile jest momentów, w których brakuje czegoś pożytecznego na chwilę. Taka jest właśnie ta seria. Jest rozwiązaniem na nudę u dziecka w najmniej oczekiwanych momentach. W kolejce w sklepie, jadąc autobusem, czekając w przychodni, czy choćby siedząc w parku na ławce. Arielka, kotka Marie czy dalmatyńczyki przyciągną uwagę, a lektura zaciekawi choćby przez te 5 ważnych minut. Prawie każdy wie, jak trudno skupić uwagę dziecka przez dłuższy okres, tu nie będzie na to czasu

Wykorzystajmy krótkie chwile na lekturę z dzieckiem, zamiast zajmować je podsuwaniem słodkich, bądź słonych przekąsek. Czytanie wspiera rozwój dzieci, uwzględnijmy to i przenieśmy się razem z milusińskimi, choćby na moment w bajkowy świat.

Disney Moja bajeczka

„Kopciuszek", cena 3,99 zł

„Król lew" , cena 3,99 zł

„Kubuś i przyjaciele" , cena 3,99 zł

„Arystokraci" , cena 3,99 zł

„Auta" , cena 3,99 zł

„Mała syrenka" , cena 3,99 zł

„Dzwoneczek" , cena 3,99 zł

„Królewna śnieżka" , cena 3,99 zł

„Bambi" , cena 3,99 zł

„101 dalmatyńczyków" , cena 3,99 zł

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: