Legoland “Billund” – Dania
 Macierzyństwo,

Legoland “Billund” – Dania

3 sierpnia, 2015

Już sam dojazd w to miejsce wprawia w doskonały nastrój. Umieszczone na poboczu drogi gigantyczne klocki LEGO sprawią, że poczujecie się jakbyście już byli w krainie zabawy. Park oferuje wiele atrakcji, zarówno dla maluchów jak i dla starszych.

Legoland podzielono na kilka tematycznych działów. Najstarszą, widowiskową częścią parku jest Mililand, gdzie wszystko jest bajecznie kolorowe, do tego w wersji mini. Każdy z was poczuje się jak Guliwer w krainie Liliputów.

Wasze smyki będą szczęśliwe odwiedzając krainę Duplo i korzystając z samolotów, mini kolejek, zbudowanych oczywiście z klocków. Największą atrakcją Legolandu, przewidzianą dla nieco starszych pociech jest przepłyniecie indiańskim kanu. Podróż w tej części parku odbywa się pośród niedźwiedzi, pum i innych zwierząt, a na sam koniec czeka skok z wodospadu, przy sporej prędkości! Niejeden już tam zgubił czapkę lub kapelusz.

Ulubioną atrakcją dla wielu maluchów, szczególnie dla tych odważnych jest tajemniczy zamek rycerski – Knights Kingdom. I tu czeka wiele przygód, a największą z nich jest przejażdżka kolejką w kształcie smoka. Dla zmęczonych całodzienną wędrówką przewidziano kino 3D, gdzie każdy z was może odpocząć i przenieść się choć na chwile w świat fantazji.

Godziny otwarcia: 10.00 – 20.00
Info: www.legoland-travel.dk

 

 

Inne posty: