Inspirander

Strona główna / Macierzyństwo / Firma Bartek dla dzieci z domów dziecka

Firma Bartek dla dzieci z domów dziecka
 Macierzyństwo

Firma Bartek dla dzieci z domów dziecka

14 stycznia, 2011

Po raz kolejny zima nas nie rozpieszcza. Na przystankach i spacerach, w drodze do szkoły, pracy czy przedszkola marzniemy wszyscy. Ale najbardziej marzną ci, którzy nie mieli wpływu na swój los. I są za mali, żeby go zmienić. Dlatego chcemy pomóc Dzieciom z Domów Dziecka.

Firma Bartek, polski producent obuwia dziecięcego, już od ponad 10 lat wspiera domy dziecka.  Angażuje się zarówno w ogólnopolskie akcje charytatywne, jak i małe lokalne akcje -niesienia pomocy, których często jest inicjatorem. Przez te wszystkie lata działalności przekazaliśmy obuwie do kilkudziesięciu domów dziecka , co oznacza że udało nam się pomóc setkom najbardziej potrzebujących dzieci .
Tej zimy firma BARTEK, poza udziałem w Akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" postanowiła zorganizować dodatkowy projekt charytatywny. Dzięki interaktywnej akcji na FACEBOOKU  będzie wspierać cztery placówki opiekuńczo – wychowawcze. Są to:  Dom Dziecka w Falbogach, Dom Dziecka nr 14 w Otwocku, Katolicka Placówka Wychowawcza „NASZ DOM"w WarszawieorazWielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Sońsku.
Firma Bartek zaprasza do odwiedzin swojej nowo powstałej strony FanPage na Facebooku, gdzie prowadzona jest akcja. Zobowiązuje się jednocześnie do przekazania 1 pary butów – za każde 50 fanów, osób, które klikną „Lubie to!".  Zostając Fanem firmy Bartek na FACEBOOKU, stajesz się członkiem społeczności, która wspiera akcję charytatywną. Będziesz  poinformowany o tym, gdzie i kiedy będą przekazane dary).

Pragniemy stworzyć także społeczność rodziców, którzy dbają o zdrowie i prawidłowy rozwój swoich dzieci, wymieniają się wzajemnie informacjami i opiniami, chcą być informowani o nowościach, promocjach, ciekawostkach, czekają na niespodzianki i bonusy, ale także łączą się dla wspólnej sprawy, by wspierać szlachetne akcje skierowane do dzieci nie mających tak czułych i zaangażowanych w wychowanie opiekunów.  Firma Bartek chce przekazać dzieciom z domów dziecka  to na czym zna się najlepiej, czyli na butach – zdrowych, ciepłych i komfortowych..  produkowanych z najwyższej jakości komponentów, zapewniających prawidłowy rozwój stóp małego dziecka.  Element  profilaktyki zdrowotnej jest niestety często pomijany przy decyzjach zakupowych dotyczących dzieci będących pod opieką placówek ze względów finansowych.

Serdecznie Zapraszamy na stronę Bartka na Facebooku !  Podarujmy dzieciom ciepłe buty tej zimy !
Zima będzie w tym roku długa….. zapraszamy.

Kilka slow o firmie Bartek:
Bartek jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego, znanego w kraju i zagranicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci.            Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia Bartek jest specyfika anatomii stopy dziecka. U podstaw sukcesu marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy jaką są dzieci.

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: