Inspirander

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Półka i regały: dużo miejsca do dekoracji i przechowywania

Jako otwarta półka do wyeksponowania ulubionych elementów dekoracyjnych lub po prostu do stworzenia efektywnej przestrzeni do przechowywania książek, półki są idealnym meblem. Niezależnie od tego, czy jest to półka na książki, designerska półka czy parawan – w prawie każdym pomieszczeniu w naszym domu znajdują się półki do przechowywania rzeczy. Nasz ekskluzywny wybór w sklepie internetowym INSPIRANDER.pl obejmuje szeroką gamę modeli. Aby półki i regały można było optymalnie wykorzystać w salonie, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym itp., przed zakupem należy zastanowić się nad kilkoma podstawowymi zagadnieniami. Którą półkę chciałbyś do swojego domu? Oprzyj się całkowicie na przeznaczeniu i osobistym guście i daj się zainspirować naszym asortymentem.

Półki na książki, regały i inne – odpowiednia półka dla Twoich wymagań
Istnieją ogromne różnice nie tylko w materiałach półki, ale także w formie i funkcji. Nasz wybór modeli dla Twoich wymagań jest duży:

Półki stojące

Klasykiem wśród półek jest zdecydowanie półka stojąca. W zależności od preferencji jest używana w domu w bardzo różny sposób. Solidne półki stojące są idealne. Na przykład wolnostojące półki optymalnie oddzielają obszary w salonie i jadalni, a także zapewniają ochronę prywatności. Ale mebel może służyć nie tylko jako ścianka działowa z przegródkami, ale również jako półka narożna w małych salonach.

Półki ścienne

Jeśli masz mało miejsca w mieszkaniu, ale nadal chcesz stworzyć miejsce do przechowywania, półka ścienna jest dla Ciebie bardzo dobra. Półki ścienne to modele do montażu na ścianie i są szczególnie praktyczne w małych pomieszczeniach, ponieważ zwykle zajmują mało miejsca. Po zawieszeniu wolną przestrzeń pod spodem można wykorzystać do innych celów. Półkę ścienną można również wykorzystać jako półkę biurową nad biurkiem.

Półki drabinkowe

Nowoczesna półka drabinkowa jest wąska, smukła, a jednocześnie niezwykle praktyczna. Jest to idealny i nieskomplikowany dodatek do systemu organizacji domu. Ponadto półki drabinkowe zajmują niewiele miejsca, na przykład w pokoju dziecka, a mimo to oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wielu przedmiotów. Jako nieskomplikowane meble łazienkowe bardzo popularne są półki drabinkowe. Ponieważ modele są często lekkie, możesz dowolnie przestawiać półkę drabinkową i dekorować ją od nowa.

Regał na książki

Regał na książki jest nie tylko praktycznym towarzyszem na co dzień i miejscem do przechowywania książek itp. w Twoim domu, ale również dobrze wygląda i wspaniale prezentuje akcesoria i przedmioty dekoracyjne oraz oczarowuje nasze życie czymś wspaniałym. Systemy modułowe mogą być stosowane w prawie każdym pomieszczeniu.

Dzięki półkom i regałom stworzysz stylową przestrzeń do przechowywania w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to duży salon, czy małe domowe biuro, dzięki otwartym półkom na książki możesz stworzyć optymalną wolną przestrzeń w całym domu.

Dotyczy to nawet łazienki! W wilgotnych pomieszczeniach upewnij się jednak, że np. półka z litego drewna została pomalowana specjalnym lakierem.

Niewielki model z koszyczkami świetnie nadaje się do przechowywania pędzli, gumek do włosów i innych akcesoriów do stylizacji. Na przykład wąska półka łazienkowa o małej głębokości dobrze pasuje do małych przestrzeni między wanną a umywalką.

Z drugiej strony półki wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu są bardzo stabilne i mogą pełnić rolę półki na kwiaty na balkonie. U nas znajdziesz również odpowiednią półkę do każdego stylu wyposażenia.

INSPIRANDER.pl – Sztuka Pięknego Życia