Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Zdrowa i wypoczęta skóra, czyli istota magicznego rytuału piękna z Crystallove

 JESIENNE INSPIRACJE,

Zdrowa i wypoczęta skóra, czyli istota magicznego rytuału piękna z Crystallove

12 października, 2020

Odpowiednia rutyna pielęgnacyjna to taka, która przywraca skórze witalność. Poprawia jej kondycję oraz wydobywa wewnętrzny blask. Rano pobudza do działania, a wieczorem relaksuje. Pragniesz zmienić swe dotychczasowe standardy pielęgnacyjne na lepsze? Poznaj akcesoria, w których drzemie moc!

Z pomocą przychodzi polska marka CRYSTALLOVE, prezentująca kamienie piękna. Bazą niezwykłego rytuału są minerały. To właśnie ich właściwości czynią naszą cerę promienną. W ofercie znajdziemy luksusowe masażery do twarzy z kamieni szlachetnych, które cieszą się szerokim zastosowaniem w medycynie niekonwencjonalnej. Jakie niezwykłe działanie kryje się w każdym z nich?

BURSZTYN – problemy skórne i trądzik

Powyższy kamień niweluje wszelkie infekcje bakteryjne. Kwas bursztynowy wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, powodującymi starzenie się skóry. Ponadto ujędrnia oraz zmniejsza głębokość zmarszczek. Z bursztynowym rollerem owady nie będą już Twoją zmorą, albowiem łagodzi on wszelkie ukąszenia.

Bursztyn wpływa na nas holistycznie – oczyszcza umysł i duszę oraz stymuluje metabolizm. Kamień ten udowadnia, jak zadziwiająca jest natura – przekształca negatywną energię w pozytywne emocje. Bursztyn przybliża nas więc do upragnionych celów, a co za tym idzie – przynosi szczęście.

Masaż powinien być wykonywany rano i wieczorem, na dokładnie oczyszczonej skórze. Wykonujemy ruchy masażerem Crystallove od wewnątrz do zewnątrz. Pomocna instrukcja do każdego produktu
znajduje się również w opakowaniu.

TYGRYSIE OKO – układ hormonalny i trawienny

Domowy drenaż limfatyczny? Z tygrysim okiem taki zabieg jest jak najbardziej wykonalny! Roller z tego kamienia oczyszcza skórę z toksyn i łagodzi napięcie mięśni twarzy. Tygrysie oko wzmacnia 2 układy: endokrynologiczny oraz trawienny. Przynosi równowagę yin-yang oraz dodaje… odwagi! Masaż tym narzędziem wykonujemy nieco inaczej niż poprzednio – na skórze pokrytej serum bądź maską w płachcie. Dla porannego orzeźwienia możemy umieścić masażer w lodówce. Chłodny kamień lepiej zredukuje opuchliznę i cienie pod oczami.

Tygrysie oko dedykowane jest szczególnie Koziorożcom i Bliźniętom. Pozostałe znaki zodiaku również posiadają przypisane im kamienie. Możesz znaleźć je na stronie sklepu Crystallove.

PIASEK PUSTYNI – pokonuje lęk i pomaga w medytacji

Ten złoto-brązowy masażer łagodzi negatywnie nacechowane emocje oraz oddaje wiary we własne możliwości. Moc kamienia przyciąga do nas bogactwo. Miedź, będąca składnikiem piasku pustynnego, wykazuje właściwości regenerujące i lecznicze. Masażer z piasku pustyni od Crystallove to doskonała propozycja dla zapracowanych kobiet. Co więcej, podczas medytacji potrzebujemy spokoju ducha, który okazuje się niezbędny w pracy nad własnym oddechem. Wspomniany wyżej pierwiastek chemiczny uwalnia napięcie, relaksuje oraz działa antyzapalnie. Masaż twarzy przeprowadzamy podobnie do tygrysiego oka

Oprawa wizualna wymienionych masażerów to prawdziwe bogactwo barw jesieni. Każdy z nich został wykonany ręcznie, z dbałością o każdy detal. Produkty od Crystallove to must-have w kosmetyczce każdej osoby, która ceni sobie modny i klasyczny design. Aspekty wizualne dowodzą, że marka powstała z prawdziwej miłości do kryształów!

Na stronie marki Crystallove znajdziesz również roller z bardzo popularnego kamienia – jadeitu.

Ponadto Crystallove posiada w swojej ofercie akcesoria powstałe między innymi z: różowego kwarcu, czarnego obsydianu i fluorytu tęczowego. Wybór jest zatem ogromny!

Crystallove oferuje narzędzia do masażu o wyjątkowych kształtach. Unikatowym masażerem jest z pewnością płytka gua sha w kształcie motyla. Całkowicie zielona, wykonana z awenturynu, określanego mianem kamienia zdrowia i optymizmu, sprawdza się do masażu całego ciała! Płytka do masażu gua sha działa przeciwzmarszczkowo, poprawia krążenie oraz redukuje wszelkie obrzęki. 

Hasło self-care nawołuje do dbania o siebie i wsłuchania się w potrzeby własnego ciała. Nikt o nas nie zadba lepiej niż my sami. Powinniśmy więc dokonywać właściwych i świadomych wyborów. Decyzję ułatwia polska marka Crystallove, proponując magię płynącą z natury. Połącz pielęgnację z prawdziwą przyjemnością i znajdź swój kamień piękna z Crystallove!

Tekst: Weronika Zając

Inne Artykuły: