Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Prezenty DIY na Dzień Kobiet

 DZIEŃ KOBIET,

Prezenty DIY na Dzień Kobiet

4 marca, 2021

Prezenty DIY to niebanalny pomysł, by podarować na Dzień Kobiet coś naprawdę wyjątkowego. Własnoręcznie przygotowane upominki rozczulą każdą kobietę. Zaskocz ją swoją pomysłowością i, zamiast kupować kolejny flakon perfum, przygotuj w tym roku coś specjalnego – do kreatywnej zabawy zaproś także dzieci. A może Ty sama masz duszę artystki i chętnie sprawisz sobie taki niepowtarzalny prezent? Zainspiruj się naszymi pomysłami na prezenty DIY dla kobiet!

Sprawdź e-book "Sztuka Vege"

Prezenty DIY na Dzień Kobiet – przez żołądek do serca!

Każda kobieta uwielbia być rozpieszczana. Kulinarne prezenty DIY to połączenie piękna i smaku! To nie muszą być wykwintne i skomplikowane dania – liczy się kreatywna wyobraźnia! Przygotuj np. pizzę, taką samą co zwykle, ale upiecz ją w kształcie serca. Wykorzystaj foremki w zabawnych kształtach i upiecz muffinki-kwiatki. Wypróbuj proste i smaczne przepisy z naszego autorskiego e-booka „Sztuka Vege” i zaskocz swoją ukochaną zdrowym, wegańskim i pięknym daniem! Możesz przygotować nawet zwykłą sałatkę lub kanapki, ale udekoruj je z fantazją i poczuciem humoru. Pięknie przygotowane śniadanie podane do łóżka wprawi Twoją ukochaną w doskonały nastrój na cały dzień!

Prezenty DIY na Dzień Kobiet – personalizowane kubki i filiżanki

Kobiety kochają piękne, personalizowane przedmioty. Przygotowanie kreatywnego kubka lub filiżanki z okazji Dnia Kobiet nie jest trudne, a taki prezent będzie przypominać o Tobie ukochanej każdego dnia. Potrzebujesz jedynie naczynie o jednolitej powierzchni i marker permanentny, którym wykonasz napisy lub rysunki na ceramice. Możesz napisać na nim cytat, wyznanie miłosne, żartobliwy tekst, który jest Waszym „hasłem” albo wykonać rysunek – w sztuce DIY ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Wstaw kubek do piekarnika i piecz około pół godziny w 170ºC, dzięki czemu wzory nie zmyją się pod wpływem detergentów. Do wykonania kreatywnych kubków DIY możesz użyć również naklejek, przeterminowanych hybrydowych lakierów do paznokci oraz specjalnych wzorów do druku, które znajdziesz w Internecie.

IG @ola.jagus
IG @wethepeoplestyle

Prezenty DIY na Dzień Kobiet – inspirujące plakaty i obrazy

Dzień Kobiet to święto mocno związane z kobiecą siłą i motywacją. Poruszającym, a jednocześnie łatwym do wykonania prezentem DIY może być przygotowanie obrazu z inspirującym hasłem lub cytatem. Doskonałym źródłem inspiracji jest np. Pinterest. Napisy można przygotować w programie graficznym, np. w Photoshopie, który umożliwia wykorzystanie różnych czcionek albo wydrukować litery z Internetu na specjalnym papierze do naklejek i następnie nakleić na białe tło. Na koniec wystarczy oprawić w ramki – taki prezent DIY będzie zdobił każde wnętrze i pozostanie na długo w pamięci każdej kobiety!

Prezenty DIY na Dzień Kobiet – meble i akcesoria DIY specjalnie dla niej!

Jeśli posiadasz więcej czasu i chętnie majsterkujesz na co dzień, przygotuj coś naprawdę specjalnego na Dzień Kobiet! Przypomnij sobie, o jakich meblach lub akcesoriach wspominała ostatnio Twoja ukochana? Może potrafisz wyczarować piękną toaletkę, oprawić lustro w ramy, przygotować specjalny przybornik na kobiece drobiazgi lub kosmetyki? Taki prezent DIY z pewnością wprawi w zdumienie każdą kobietę, która uwielbia niepowtarzalny design i mężczyzn z inicjatywą!

Do przygotowania prezentów DIY wykorzystaj piękne ramki i akcesoria od skandynawskich marek, które odmieniają wnętrza!

89,00 
399,00 
399,00 
115,00 
325,00 
72,00 

Prezenty DIY na Dzień Kobiet – kreatywny album wspomnień

Jeden z tych prezentów DIY, który zawsze chwyta za serce! Stwórz album najpiękniejszych lub najzabawniejszych wspólnych wspomnień, wykorzystując do tego zdjęcia, pamiątki, kolorowe magazyny. To może być kreatywny album z Waszych wspólnych podróży, w którym poza zdjęciami znajdą się bilety, foldery oraz anegdoty z wyjazdów. Taki prezent DIY może mieć charakter sentymentalny ale też żartobliwy. Inną wersją kreatywnego albumu są np. książki kucharskie DIY lub tomiki poezji. Wybierz to, co Ci w duszy gra!

Prezenty DIY na Dzień Kobiet – kwiaty kreatywnie!

Kwiaty – nieodłączny element każdego święta kobiet! Niech w tym roku będzie oryginalnie – stwórz niepowtarzalną kompozycję kwiatową, wykorzystując donice i wazony. Do przygotowania takiego prezentu DIY doskonale nadają się przezroczyste szkło lub fantazyjne doniczki. Możesz wykorzystać cięte kwiaty lub zwykłe gałązki, na których powiesisz liściki, serduszka i wyznania miłosne. Do wykonania kompozycji kwiatowych w szkle DIY użyj kamieni i takich niebanalnych połączeń, jak plasterki cytryny czy nawet kwiaty z warzywami. Na Pinterest znajdziesz mnóstwo interesujących inspiracji na takie kwiatowe dekoracje DIY, między innymi tak popularny ostatnio „las w szkle”.

IG @italyweddingbride

Zainspiruj się naszymi propozycjami dekoracji kwiatowych w domu! Zobacz szeroką ofertę pięknych, skandynawskich wazonów i donic, które zachwycają swoją jakością i designem!

203,00 
626,00 
157,00 
445,00 
446,00 
239,00 

Tekst: Monika Laskowska-Baszak

Inne Artykuły: