Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / NAP – rzemiosło artystyczne w Twoim domu

NAP – rzemiosło artystyczne w Twoim domu
 Design,

NAP – rzemiosło artystyczne w Twoim domu

21 sierpnia, 2020

Well-being, czyli dobrostan psychiczny, doskonałe samopoczucie, harmonia i balans, to nie tylko chwilowa moda. Coraz więcej świadomych ludzi przywiązuje dużą uwagę do jakości życia i podejmuje różne działania, których celem jest osiągnięcie wysokiego poziomu zadowolenia i satysfakcji. Kluczem do sukcesu jest przyjazne, zrównoważone podejście do sposobu odżywiania oraz życia osobistego i zawodowego.

Odpowiednia atmosfera w domu ma duży wpływ na komfort psychiczny. Zapewne część z Was zastanawia się, jak osiągnąć well-being poprzez odpowiednią aranżację przestrzeni. Starannie wyselekcjonowane elementy wyposażenia wnętrz oferowane przez firmę NAP sprzyjają stworzeniu idealnego stanu harmonii i równowagi.

Well-being z marką NAP

NAP to polska firma wnętrzarska, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą mebli, oświetlenia, tekstyliów oraz dekoracji. Firma wyróżnia się dbałością o szczegóły – elementy wyposażenia, znajdujące się w ofercie NAP, nie tylko wpisują się w aktualne trendy ze świata designu, ale również przewidują style, które niebawem zawładną branżą wnętrzarską. Najwyższa jakość, naturalne materiały i wyjątkowe wzory to doskonała definicja firmy NAP, z której produktami na pewno zadbasz o swoje dobre samopoczucie!

Well-being z TAKE A NAP – autorska linia łóżek tapicerowanych, sof, foteli i tekstyliów

Marka NAP posiada własną linię łóżek tapicerowanych, sof, foteli oraz wyrobów tekstylnych. Kolekcja TAKE A NAP to wyjątkowe pościele, pledy i kołdry, które idealnie nadają się do kultywowania filozofii well-being. Przytulnie urządzona przestrzeń wprowadzi do pomieszczenia atmosferę równowagi i harmonii! Unikatowe produkty, wykonane z najwyższej jakości bawełny oraz materiałów antybakteryjnych i antyalergicznych, muszą znaleźć się w Twoim mieszkaniu!

Well-being – ogrodowy azyl i relaks na hamaku z produktami NAP

Piękna letnia pogoda sprzyja odpowiedniemu samopoczuciu i zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Ciepłe wieczory warto celebrować w gronie znajomych w otoczeniu zielonej scenerii. Produkty od marki NAP, tworzone w myśl idei less waste i zrównoważonego rozwoju, stworzą przyjazny ogrodowy zakątek, w którym możesz poczuć bliskość natury. Pikniki przygotowane z wykorzystaniem produktów marki NAP to prawdziwa radość dla zmysłów!

Well-being – odpowiednie oświetlenie od NAP

Odpowiednie oświetlenie w domu oraz w miejscu pracy ma ogromy wpływ na samopoczucie, stan zdrowia, efektywną pracę oraz czas odpoczynku. Przenikające światło podkreśla charakter pomieszczenia i wprowadza do wnętrza wyjątkowy, przytulny nastrój. Wybór odpowiednich lamp jest również kluczowy przy aranżacji tarasu lub ogrodu, w którym możesz oddać się beztroskiemu relaksowi. Na szczególne wyróżnienie produktów marki NAP zasługują nowoczesne modele lamp, takie jak lampy Gras, Anglepoise, In the Tube, Fatboy oraz NEMO Lightning. Te produkty dostępne są w wersjach wewnętrznych i zewnętrznych – bogata oferta pozwala na stworzenie unikatowej, spójnej stylizacji!

Wygląd Twojego mieszkania lub domu ma ogromne wpływ na Twoje samopoczucie. Jeśli pragniesz zachować spokój umysłu i zdrowie, koniecznie sprawdź meble, oświetlenie, tekstylia i dekoracje oferowane przez polską markę NAP.

Tekst: Alicja Milczarczyk

Inne Artykuły: