Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Najlepsze polskie cateringi dietetyczne, czyli pudełkowe imperium by Cateromarket

Najlepsze polskie cateringi dietetyczne, czyli pudełkowe imperium by Cateromarket
 DOBRE SAMOPOCZUCIE,

Najlepsze polskie cateringi dietetyczne, czyli pudełkowe imperium by Cateromarket

30 października, 2020

Walorów zdrowego stylu życia nie trzeba nikomu przedstawiać – to sprawdzona metoda na zachowanie sprawności ciała i ducha przez długi okres. Nasz organizm pełni wiele niesamowitych i skomplikowanych funkcji, więc potrzebuje paliwa wysokiej klasy, by działać sprawnie przez każdy dzień. Tym paliwem jest oczywiście pełnowartościowa żywność. Jako że czas to niepowtarzalny zasób, wiele osób dla jego oszczędzenia decyduje się na gotowe rozwiązania. Dieta pudełkowa to wygodna i innowacyjna usługa, która ułatwia nam codzienność. Liczba ofert cateringowych wzrasta z każdym rokiem, więc wybór odpowiedniej marki może okazać się kłopotliwy. Z pomocą przychodzi Cateromarket– porównywarka diet pudełkowych, która pomoże w osiągnięciu celu, wskazując firmę najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb.

https://www.instagram.com/cateromarket/
https://www.instagram.com/cateromarket/

Korzyści płynące z cateringu dietetycznego:

Wygoda – pudełka dostarczane pod drzwi przez kuriera.

Oszczędność czasu i funduszy – zmaleją podstawowe rachunki wynikające z gotowania w domu.

Poprawa nawyków żywieniowych – koniec z podjadaniem i przetworzoną żywnością!

Polepszone samopoczucie i zgrabniejsza sylwetka – wszystko dzięki współpracy z dietetykami.

Przyjemność dla oczu i podniebienia – różnorodne, efektownie podane posiłki.

Na czym polega catering dietetyczny?

Catering dietetyczny to usługa gastronomiczna, która opiera się na przygotowaniu całodziennego zestawu pożywienia i dostarczenia go za pośrednictwem kuriera pod wskazany adres. Otrzymujemy go o ustalonej godzinie, np. codziennie o 8:00 czeka na naszej wycieraczce torba z 5 pudełkami. Za dietę odpowiedzialni są kucharze przeszkoleni pod nadzorem dietetyków. Dzięki temu posiłki są smaczne i odpowiednio zbilansowane pod kątem kaloryczności, makro- i mikroskładników. Dziś to usługa dla każdego – otrzymujemy jakościowe zestawy w rozsądnych cenach poprzez wzrost ilości firm cateringowych. O tym, jak ten prosperujący biznes działa w Polsce, przeczytacie TUTAJ.

https://www.instagram.com/cateromarket/
https://www.instagram.com/cateromarket/

Jak wybrać odpowiednią dietę pudełkową?

Jesteś gotowa na metamorfozę w sposobie żywienia? Wyjaśniamy krok po kroku, od czego zacząć!

Po wejściu na stronę Cateromarket, zaczynamy od wyboru lokalizacji. Polskie miasta oferujące taką usługę są dostępne tutaj. Następnie zaznaczamy odpowiednią dietę. Wegetariańska, odchudzająca, czy może post dr Dąbrowskiej? Opcji jest naprawdę dużo. Zamówimy tu również detoks sokowy, dietę indywidualną czy specjalny set dla osób z chorobą Hashimoto. Zostanie tu zaspokojona każda żywieniowa potrzeba klienta, w końcu wyszukiwarka przyczynia się do troski o wartość startową każdego z nas: zdrowie.

Przechodzimy do kilokalorii. Ile kcal powinniśmy dostarczyć sobie wraz z posiłkami?

Spokojnie, na stronie dostępny jest kalkulator kaloryczności. Określamy w nim płeć, cel diety i parametry ciała.

Cateromarket przypomina: ujemny bilans energetyczny pomoże w walce z nadprogramowymi kilogramami. Dodatni zaś zbuduje masę.

Po uzupełnieniu wszelkich formalności, ukazuje się przed nami wachlarz dietetycznych możliwości dostępnych w naszym mieście.

Widzimy firmy, przykładowe menu oraz opinie klientów. Możemy zaznaczyć swoją preferencję dotyczącą pory dostawy, a także opakowań BIO. 3 posiłki dziennie lub 5 – wszystko dostosowane do potrzeb organizmu i realnych warunków. Przykładowo na diecie #HomeOffice mamy 2 śniadania i obiad. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych. 3 zbilansowane posiłki pomagają zaoszczędzić czas w pierwszej połowie dnia, na których przygotowanie permanentnie brakuje nam siły i pomysłu. Ten rodzaj diety sprawi, że nie rozpoczniemy pracy bez śniadania! Wysoka zawartość błonnika wspomoże trawienie, a dania o obniżonym indeksie glikemicznym zapewnią zastrzyk energii na cały dzień. Tarta z pieczoną cukinią, pomidorem i serem feta na 2 śniadanie? Brzmi wyśmienicie.

 

https://www.instagram.com/cateromarket/
https://www.instagram.com/cateromarket/

Reasumując: wybieramy miasto spośród 2750 obecnych w bazie, znajdujemy spełniającą nasze wymogi markę i opłacamy dietę online. Nic prostszego. Na powyższe udogodnienie zdecydowało się ponad 100 tys. użytkowników!

Cateromarket jest nie tylko przeglądarką cateringów, ale i vademecum wiedzy o zdrowiu. Na blogu przeczytamy między innymi o suplementacji, treningach i istocie snu. Autorzy wpisów to eksperci, którzy zadbają o Ciebie holistycznie. Polecamy przeczytać wpis na temat często niewłaściwie postrzegany, mianowicie: Czy zdrowe jedzenie jest drogie?

Jaki jest cel działań marki Cateromarket? Wprowadzenie zdrowego stylu życia jako imperatywu w społeczeństwie. A co za tym idzie – poprawa funkcjonowania ciała i większa radość.

Tekst: Weronika Zając

Inne Artykuły: