Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Madama – przejmij kontrolę nad swoim życiem

Madama – przejmij kontrolę nad swoim życiem
 DOBRE SAMOPOCZUCIE,

Madama – przejmij kontrolę nad swoim życiem

9 listopada, 2020

Znany mówca Brian Tracy, w jednej ze swych biznesowych książek przytacza następującą sentencję: „Zarządzanie czasem jest słońcem mojego życia”. Ludzie, którzy zdecydowali się poprawić jakość gospodarowania czasem, ulepszyli zarazem przebieg każdego dnia. Prowadząc intensywne tempo na co dzień, nie sposób pamiętać o wszystkich zobowiązaniach. Z pomocą przy organizacji czasu przychodzi Madama– miejsce unikatowych narzędzi, będących podstawą każdego tygodnia! Za jego przyczyną pogodzisz ze sobą wszystkie pełnione role oraz przewartościujesz życie. W czym tkwi fenomen tej marki?

Plannery Madama - od kobiet dla kobiet

Mama, córka i wnuczka po wspólnych wakacjach, postanowiły wprowadzić harmonię do pozostałych dni w ciągu roku. Jako, że czas jest bezcenny, należy go produktywnie wykorzystać. Potrzebowały złotego środka, który pomógłby przejąć kontrolę nad własnym życiem. W odpowiedzi na tę potrzebę powstał Happy Plannerprofesjonalna i stylowa metoda, która pomaga rozwiązać pętlę czasu. Z tym narzędziem zwycięsko zaplanujesz każdy dzień. Zawiera mapę rocznych celów, dzięki której przybliży Cię do spełnienia marzeń.

Taki kalendarz nauczy samokontroli, strategii oraz szacunku do siebie samej. Poprzez notowanie zadań odciążysz umysł. Istotne sprawy będą zapisane i gotowe do realizacji. Ponadto, Happy Planner został wzbogacony listą ważnych kontaktów i arkuszem finansowym. Z tak rozbudowanymi kategoriami zadbasz o każdy aspekt swojego życia. Wyjątkowy design kalendarzy dodatkowo zachęca do ich użytkowania. Znajdziemy plannery inspirowane edenem, stylem glamour oraz grecką wyspą Santorini! Dostępne także w formacie PDF na urządzenia elektroniczne.

Plannery Madama - dla miłośniczek kobiecych akcesoriów

Planner Madamy to propozycja delikatna i urokliwa. Kalendarz pod opatrznością bogini Venus pełen jest wysublimowanej grafiki prezentującej kobiece wdzięki. Z pewnością takie ilustracje jeszcze bardziej zainspirują Cię do tworzenia na kremowym papierze. Twarda okładka wraz z wodoodpornym grzbietem czynią ten przedmiot porządnym i pożądanym! Szczególnie przez panie miłujące zmysłową stylistykę.

Plannery Madama - jesteś osobą twórczą, która musi zapisywać wiele myśli?

Specjalnie dla takich kreatywnych umysłów zaprojektowano Dziennik Madamy ART. To aż 160 stron na listy, plany i notatki.

Plannery Madama - prawdziwa gratka dla fanów minimalizmu

Minimal Planner zawiera sprawdzone metody, dzięki którym zwiększysz swoją wydajność. Stanowi poręczne rozwiązanie dla ambitnych osób, ceniących sobie minimalizm , równowagę i stonowane barwy. Idealny dla niej i dla niego. Format A5.

Plannery Madama - zaplanuj swoje ciało

W trosce o naszą kondycję i skórę stworzono Happy Body Planner – pełen planów posiłków, ćwiczeń i harmonogramów dbania o urodę. Z tym narzędziem proces zmiany jest o wiele prostszy. Planner pełen wyzwań, wzbogacony arkuszem badań i oczywiście miejscem na notatki. Gotowa na metamorfozę?    

Na stronie sklepu znajdziemy także niezbędniki każdego organizera, jak i szykowne notesy.

Do zapisywania swych planów posłuży nam pióro wysokiej jakości, a o tym jak korzystać z poszczególnych plannerów przeczytamy na blogu. Listopad jest miesiącem wdzięczności, czemu poświęcony jest wpis tutaj oraz na stronie naszego magazynu tutaj.

Planner to narzędzie pomocne przy planowaniu kariery, biznesu i ważnych dla nas wydarzeń. Must-have ludzi operatywnych. Wspomoże naszą pamięć oraz koncentrację. Usprawnij osobiste działania już dziś.

Tekst: Weronika Zając

Inne Artykuły: