Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Najpiękniejsze lampy w stylu boho

 MEBLE I DODATKI DO SALONU,

Najpiękniejsze lampy w stylu boho

10 września, 2021

Szukasz lampy w stylu boho? Lekka, trwała, naturalna, o miękkiej formie i ciepłych kolorach, doskonale wpisująca się w styl boho – to tylko niektóre z zalet naszych lamp. Dlaczego jeszcze warto ją mieć?

Lampy w stylu boho - W zgodzie z naturą

Nasze lampy w stylu boho  to produkty wyplatane ręcznie z naturalnego rattanu, który spełnia najwyższe standardy. Ręczne wykonanie gwarantuje niepowtarzalną formę i wyjątkową trwałość abażuru. Mając na uwadze niesłabnące zainteresowanie produktami eko, oferujemy lampy, które idealnie wpasują się w każdą aranżację. Kolorystyka, użyte surowce, rękodzieło – wszystko zbliża nas do natury.

Lampa rattanowa w stylu boho

Przejawem fascynacji naturą we wnętrzach jest styl boho, który króluje dziś W KAŻDYCH WNĘTRZACH.

Lamy boho doskonale sprawdzą się w sypialniach, jadalniach, a nawet łazienkach. Naszą odpowiedzią na najgorętsze trendy boho wnętrzarskie jest lampa rattanowa, która może być oryginalnym elementem każdego z tych pomieszczeń.

Lampy w stylu boho wnoszą do wnętrza powiew natury i świeżości. Impreza domowa z przyjaciółmi? Leniwy wieczór z książką? Relaksująca kąpiel w olejkach eterycznych?

O odpowiednią atmosferę zadbają lampy w stylu boho. Struktura klosza w stylu boho gwarantuje niepowtarzalne efekty, a wszystko dzięki rozproszonemu światłu i rzucanym refleksom, tworzącym wspaniałą grę cieni.

Najpiękniejsze lampy boho pasują do każdych wnętrz

Do jakich wnętrz pasuje lampa rattanowa w stylu boho?

Najnowsze trendy wskazują eklektyzm jako najgorętrzy kierunek w designie. Dlatego też nasze lampy boho można łatwo łączyć z różnymi materiałami i kolorami.

Lampa boho dobrze współgra z drewnianymi meblami, ciekawie kontrastuje z kolorowymi tkaninami, świetnie wygląda w połączeniu z bielą, pasuje do nowoczesnych aranżacji, ale także doskonale uzupełnia tradycyjne wnętrza z elementami folkloru.

Lampa wisząca boho została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wiele funkcji i zaspokajać różnorodne potrzeby estetyczne klientów.

Jak zawieszać lampę boho

Lampa boho w pomiarze L, XL jest bardzo duża. Sprawdzi się jako pojedyncze źródło światła w pomieszczeniu. Mniejsze lampy boho dobrze wyglądają jako kompozycja złożona z kilku lamp, na przykład umieszczonych nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub w dużym pokoju.

Zakochaj się w naszych lampach boho

1 136,00 
6 969,00 
1 362,00 
909,00 
681,00 
918,00 
816,00 
419,00 
697,00 

Inne Artykuły: