Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Esencja kobiecości – damska biżuteria Golden Rules

 Design,

Esencja kobiecości – damska biżuteria Golden Rules

8 grudnia, 2020

Każda z nas kieruje się w życiu wybranymi regułami etycznymi. Przyjęte złote zasady wspomagają nasze decyzje i kroki stawiane na różnych płaszczyznach. Czy można się do nich również odnieść, dokonując wyboru biżuterii damskiej? Postrzegamy ją jedynie jako ozdobę czy może przedmiot, który ma w sobie moc? Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie prawdziwym dziełom sztuki oraz ich znaczeniu.

Biżuteria damska Golden Rules

Duet Golden Rules tworzy nie tylko firmę oraz styl życia, ale przekazuje również inspirującą energię i moc, które pozwalają na tworzenie rzeczy awangardowych. Różnorodność barw i faktur sprawia, że kolekcje Golden Rules przyciągają wzrok jak żadne inne. Aga i Olivia zapraszają do świata ich marzeń, w którym biżuteria damska ma symboliczne znaczenie. Projektantki stawiają na balans, niepowtarzalność oraz zabawę. Przekreślają kult perfekcjonizmu, artykułując poparcie dla kobiecej wielowymiarowości.

Biżuteria damska Golden Rules - At the break of dawn

Inspiracją do stworzenia kolekcji At the break of dawn by Golden Rules było magiczne budzenie się natury do życia – różowo-złote niebo oraz wszechobecna cisza. Projekt szaty wizualnej biżuterii damskiej podpowiedziała grecka bogini świtu Eos. Jońska architektura i listki oliwne to nietypowe elementy, które podkreślają wyjątkowość nowej kolekcji Golden Rules. Akcenty kultury mezopotamskiej stanowią symbol nowego początku w jubilerstwie. Królewski charakter zapewnił fiolet, a ciepłe barwy przypominają o ulotnym, acz pełnym blasku świcie.

Kolczyki Elene Pearlto połączenie stylu vintage z barokową perłą w odcieniu lawendowym. Biżuteria damska ukazująca piękno poranka. Perła skłania do samoakceptacji i pogłębia poczucie własnej wartości. Kolczyki od Golden Rules są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Biżuteria damska od tej polskiej marki uosabia prawdziwą lekkość i elegancję.

Prosto do Turcji przeniesie nas pierścionek-obrączka Sadi, cechujący się bizantyjskim przepychem i bogactwem. Drobne perły dodają biżuterii damskiej delikatności, a turecki jadeit w odcieniu fioletowym wywołuje uśmiech na twarzy właścicielki, gdyż jest to kamień szczęścia. Wyjątkowy projekt Golden Rules oczyszcza aurę z negatywnych emocji, zatem cieszy oko i duszę!

Biżuteria damska z serii Orenda by Golden Rules - kiedy słowo staje się amuletem

Słowo Orenda oznacza magiczną moc. Tworzy niepowtarzalny wymiar, przepełniając nas samych i otoczenie. Ta biżuteria damska niesie ze sobą siłę optymizmu. Sierp księżyca natomiast jest motywem kobiecości – nawiązuje do dawania życia. Symbolem kobiecej energii jest zaś chryzokola w kwarcu. Zachwyca kompozycją zieleni i niebieskiego. Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolekcję Orenda od Golden Rules.

Misją złotej bransoletki Arche Moon ozdobionej zawieszką w kształcie księżyca jest przynoszenie powodzenia w życiu. Niebieskie kamienie umiejscowione w złotym księżycu składają się na wybitność tego egzemplarza biżuterii damskiej od Golden Rules. Przepiękna ozdoba z łączonych łańcuszków godnie przyozdobi nadgarstek niejednej damy.

Księżycowy sygnet Karme Moon od Golden Rules to z kolei propozycja dla kobiet, które uwielbiają złoto okraszone intensywnym kolorem. Tarczę pokrywa plaster z chryzokoli w kwarcu, ozdobiony złotą ramką o motywie półksiężyca. Ten niebiesko-zielony minerał nie został użyty przypadkowo. Biżuteria damska z chryzokolą pomaga wyostrzyć jasność umysłu i wewnętrzną mądrość.

Biżuteria damska Golden Rules - przejdźmy do srebra…

W asortymencie Golden Rules znajdziemy okazały zbiór srebrnej biżuterii damskiej. Łańcuchowy choker z ozdobnym zapięciem z przodu i żłobioną zawieszką w kształcie greckiej amfory dopełni swą kunsztownością klasyczne stylizacje.

Dla miłośniczek wiszących kolczyków Golden Rules przygotowało subtelne Hati Moon, ozdobione chryzokolą. Księżyc został otoczony małymi perełkami. Złote kuleczki na łańcuszku symbolizują spadające gwiazdy – prawdziwe dzieło sztuki!

Biżuteria damska Golden Rules - gdzie zakupimy gustowną biżuterię damską stacjonarnie?

Jak widać, Golden Rules przykłada wagę do każdego detalu. Od drogocennych materiałów po wysoką jakość wykończenia i oczywiście koncepcyjne sesje fotograficzne, w których to biżuteria damska gra pierwsze skrzypce, eksponując siłę kobiecości. Finezyjną sztukę duetu Golden Rules można nabyć w warszawskim Lui Store oraz w katowickim Vanitas Concept Store. Połączenie nowoczesnej technologii oraz tradycyjnych metod wyrobniczych pozwoliło stworzyć nowy wymiar biżuterii damskiej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nietuzinkowa wizja kobiecości i samoświadomość założycielek marki. Noszenie biżuterii Golden Rules to prawdziwy zaszczyt.

Tekst: Weronika Zając

Inne Artykuły: