Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Domki na wodzie – POLSKA JEST PIĘKNA / SMACZNA

Domki na wodzie – POLSKA JEST PIĘKNA / SMACZNA
 Inspirander poleca,

Domki na wodzie – POLSKA JEST PIĘKNA / SMACZNA

24 lipca, 2020

Po spektakularnych podniebnych apartamentach w konarach drzewa przyszedł czas na domki na wodzie! To fantastyczna propozycja na nadchodzące wakacje dla gości, którzy cenią sobie najwyższy standard pobytu, ale jednocześnie pragną poczuć bliskość z naturą i wodnym żywiołem.
Prezentujemy 3 warte Twojej uwagi domki na wodzie.

HT HOUSE BOATS

HT Houseboats, Mielno

Hotel HT Houseboats oferuje wynajem pływających domków na wodzie tuż przy Jeziorze Jamno w Mielnie, zaledwie 300 m od Morza Bałtyckiego. Od niedawna hotel funkcjonuje również w innej lokalizacji w Unieściu, oddalonym o 3 km od głównej siedziby.
Obiekt posiada w swojej ofercie aż 15 domków na wodzie (11 w Mielnie i 4 w Unieściu), mieszczących od 2 do 8 gości. Większość z tych luksusowych, pływających apartamentów wyposażona jest w dodatkowe udogodnienia, takie jak sauna, kominek, jacuzzi, a nawet motorówka. Pływający taras to świetny punkt widokowy, umożliwiający podziwianie nadmorskiego kurortu – Mielna. Z kolei przejrzyste przeszkolone ściany pozwolą Ci napawać się urokliwą panoramą jeziora, jednocześnie stanowiąc doskonałe tło dla pamiątkowych fotografii.
HT Houseboats to idealna propozycja na zorganizowanie niepowtarzalnego wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Któż nie chciałaby przeżyć tej niesamowitej nocy w gronie przyjaciół, przy akompaniamencie niczym niezastąpionych okoliczności przyrody?


Flohotel, Gdańsk

Flohotel w Gdańsku, czyli futurystyczny jacht w centrum miasta, to innowatorski projekt, który zawitał do Trójmiasta. Ten domek na wodzie wyróżnia się przede wszystkim kompozytową konstrukcją i ultranowoczesnym designem. Awangardowy charakter domku nad wodą nie pozbawia jednak gości kontaktu z przyrodą – panoramiczne okna gwarantują malowniczy widok na rzekę Motławę oraz wypełniają wszystkie pomieszczenia dużą ilością światła i promieni słonecznych. Co ciekawe, jacht wyposażony został w system inteligentnego sterowania „Free@home”. Takie rozwiązanie z pewnością urzeknie fanów nowinek technicznych.
Wybór jachtu podyktowany może być również bardzo dogodną lokalizacją – Flohotel położony jest 500 m od Starego Miasta. Podczas długich spacerów po skąpanych w słońcu uliczkach, możesz podziwiać takie zabytki jak Fontanna Neptuna, Dwór Artusa czy Bazylika Mariacka.

Pajda Mazury, Stare Jabłonki

Domki na wodzie usytuowane są nie tylko w rejonach nadmorskich. Pajda Mazury nad brzegiem jeziora Szeląg Wielki w województwie warmińsko-mazurskim łączy nowoczesne wnętrza z sielskością i bliskością natury. 4-osobowe domki na wodzie wyposażone są w duży, częściowo zacieniony taras zlokalizowany na górnym pokładzie oraz w prywatne zejście do wody, prowadzące z dolnego pokładu.
Wodne bungalowy w Starych Jabłonkach cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród entuzjastów sportów wodnych lub wędkarzy. Wybierając się do hotelu Pajda Mazury, możesz oddać się przeróżnym formom aktywnego spędzania czasu – przejażdżkom konnym lub wycieczkom rowerowym po malowniczych mazurskich terenach. Prywatna plaża znajdująca się na terenie obiektu stwarza także idealne warunki do beztroskiego odpoczynku i korzystania z pięknej, słonecznej pogody.

HT HOUSE BOATS
FLO HOTEL - DOMKI NA WODZIE
PADJA MAZURY

CO ZABRAĆ NA WYJAZD DO DOMKÓW NA WODZIE

PADJA MAZURY
TEKST: Alicja Milczarczyk

Inne Artykuły: