Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Co spakować na piknik

 Inspirander poleca,

Co spakować na piknik

26 maja, 2021

Jednym z powodów, dla których pikniki są fajne, jest to, że zabierasz imprezę w drogę. Jesteś z dala od domu, na łonie natury. Ale trzeba pamiętać co ze sobą zabrać, żeby piknik rodzinny był udany. Nie będziesz w stanie rzucić się do domu po korkociąg potrzebny do otwarcia butelki wina lub noża do krojenia sera. Ale jeśli jeśli masz listę kontrolną, Twój piknik będzie wspaniałą odmianą Twojej jadalni, restauracji lub własnego podwórka. Oto lista INSPIRANDERa – co spakować na piknik?.

co spakować na piknik

Kosz piknikowy, koszyk, torba, lodówka lub plecak na piknik

Niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz i jakkolwiek to nazwiesz, potrzebujesz czegoś do transportu jedzenia, napojów i nakryć.

Kosz piknikowy będzie idealny. Jeśli planujesz wędrować w głąb lasu, bardziej odpowiedni może być plecak na piknik. A jeśli zabierasz ze sobą dużo jedzenia i napojów, które powinny pozostać zimne do momentu podania, lodówka może być najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb.

2. Koc piknikowy i poduszki

Jeżeli nie planujesz piknik rodzinny w specjalnym miejscu, gdzie znajdują się stoły piknikowe, zabierz koc do rozłożenia przedmiotów piknikowych. 

Przygotuj przytulne miejsce do siedzenia – rozłóż poduszki. Każdy koc się nada, obrus, a nawet prześcieradło. Dedykowane koce piknikowe mają z jednej strony wodoodporną podszewkę, która przyda się, gdy trawa lub piasek jest wilgotny.

CO SPAKOWAĆ NA PIKNIK​

3. Talerze, szklanki, naczynia i serwetki na piknik

Możesz po prostu zjeść kanapkę z masłem orzechowym i galaretką prosto z małej plastikowej torebki, w którą ją zapakowałeś, i wytrzeć ręce w szorty :).

Ale jeśli chcesz, aby piknik rodzinny był wyjątkowy, zapakuj odpowiednią zastawę stołową. W zależności od okazji i miejsca pikniku mogą to być tak zwyczajne, jak jednorazowe talerze, kubki, sztućce i serwetki papierowe, lub możesz użyć najlepszej porcelany, kryształu, srebra i obrusów. Starannie zabezpiecz naczynia, aby uniknąć uszkodzenia.

 

59,00 
95,00 
495,00 
15,00 
199,00 
29,00 
283,00 
76,00 

CO SPAKOWAĆ NA PIKNIK​​?

4. Korkociąg lub otwieracz do butelek

Będziesz przeklinać dzień, w którym zabrałeś piknik z domu na łono natury, je zabrać. Jeśli na piknik zabierzesz butelkę wina,  jakikolwiek inny napój, którego otwarcie wymaga więcej niż odkręcenie korka rękami, pamiętaj o zapakowaniu na piknik otwieracza.

5. Deska do krojenia i nóż

Zapakuj na piknik rodzinny deskę do krojenia i nóż do sera, wędlin, owoców, warzyw lub chleba. Kanapki lepiej przygotować ich na miejscu. W ten sposób unikniesz rozmiękłego chleba, a zamiast całej kanapki wystarczy zabrać pasujące składniki.  

119,00 
15,00 
79,00 

CO SPAKOWAĆ NA PIKNIK​​?

6. Kostki lodu lub termos

Dbaj o świeżość żywności. Pakując produkty na piknik zabierz wystarczającą ilość lodu, aby były schłodzone do momentu podania. Podobnie, jeśli przynosisz gorące jedzenie na piknik, użyj termosu, aby utrzymać go w bezpiecznej temperaturze. 

7. Worki na śmieci

Twoje miejsce na piknik rodzinny może nie mieć kosza na śmieci, więc weź ze sobą na piknik rodzinny worki na śmieci na odpady żywnościowe lub przedmioty jednorazowego użytku. Weź również plastikową torbę na brudne naczynia i szklanki, aby Twój piękny kosz piknikowy nie został zabrudzony.

Ręczniki papierowe, ścierki lub chusteczki

Zapakuj ścierki, ręczniki papierowe lub chusteczki do czyszczenia stołu piknikowego, a także do rąk przed i po jedzeniu.

CO SPAKOWAĆ NA PIKNIK​​?

8. Atmosfera – piknik rodzinny

Twoje miejsce piknikowe może mieć wystarczającą przyjemną atmosferę. Ale ale jeśli chcesz, aby było wyjątkowo romantyczne, możesz zabrać ze sobą kwiaty, świece i zapalniczkę. Jeśli zapalasz świece, bardzo uważaj, aby trzymać płomień w zamknięciu i zgasić go całkowicie, zanim spakujesz się do domu. Życzymy, żeby piknik rodzinny był udany.

35,00 
289,00 
189,00 
159,00 
79,00 
230,00 
199,00 
79,00 
85,00 
149,00 
179,00 
179,00 
280,00 
209,00 

Inne Artykuły: