Inspirander

Strona główna / Czas z dzieckiem / WSPÓLNA ZABAWA Z LEGO NEXO KNIGHTS

WSPÓLNA ZABAWA Z LEGO NEXO KNIGHTS
 Czas z dzieckiem

WSPÓLNA ZABAWA Z LEGO NEXO KNIGHTS

29 lutego, 2016

Klocki LEGO należą do jednych z ulubionych dziecięcych zabawek. Można z nich zbudować wszystko, nawet najbardziej fantazyjną budowlę czy magiczny świat. Maluchy ucieszy z pewnością nowatorska seria klocków LEGO NEXO KNIGHTS, łącząca świat realny z wirtualnym, która pojawiła się na rynku w styczniu tego roku, oraz impreza, jaka z tej okazji odbędzie się w Blue City w weekend 5-6 marca.

Marcowa impreza to świetna okazja, by poznać najnowszą przygodową opowieść o rycerzach z królestwa Knighton. Nowatorską koncepcję zabawy oparto na trzech filarach: klasycznych zestawach klocków LEGO, futurystycznej, przygodowej historii o rycerzach oraz aplikacji LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0. Trzy elementy spajają tarcze NEXO, które po zeskanowaniu aktywują niezwykłe moce, zdolności i funkcje rycerzy LEGO NEXO KNIGHTS. Podczas imprezy dzieci będą mogły lepiej poznać bohaterów nowej opowieści LEGO i wziąć udział w pełnej wyzwań misji ratowania królestwa Knighton. Po jej ukończeniu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek. Wśród atrakcji znajdzie się również strefa wolnego budowania, gdzie będzie można tworzyć modele z rycerskiego świata według własnego pomysłu oraz ścianka foto z rycerzami LEGO NEXO KNIGHTS.

Ale to nie wszystko. Na imprezie nie zabraknie także stanowisk z innymi ulubionymi bohaterami. W strefie LEGO Friends, razem z przyjaciółkami z Heartlake, dzieci będą mogły odgrywać scenki dotyczące ich ulubionych zainteresowań: muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody. Z kolei dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat zostanie stworzony sektor LEGO DUPLO. W suchym basenie wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą mogły układać swoje pierwsze budowle lub wsiąść na motor 3D LEGO DUPLO i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance foto. Wszystkich gości bawić będą profesjonalni animatorzy LEGO.

Lokalizacja: Warszawa, Blue City, poziom „-1”, Czas: 5-6 marca 2016 r.

INNE ZABAWY:

Dobra zabawa dla dziecka

Zabawa w teatrzyk

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: