Inspirander

Strona główna / Macierzyństwo / Wolny czas z dzieckiem / Jak zachować porządek w pokoju dziecka i szybko spakować się na weekendowy wypad z dziećmi?

Jak zachować porządek w pokoju dziecka i szybko spakować się na weekendowy wypad z dziećmi?
 Czas z dzieckiem,

Jak zachować porządek w pokoju dziecka i szybko spakować się na weekendowy wypad z dziećmi?

15 marca, 2016

Czy istnieje idealny sposób na zabawę, po której zostaje porządek? Jak szybko spakować się na weekendowy wypad? Jak zabrać te wszystkie zabawki, z którymi nasze dziecko nie może się rozstać? Okazuje się, że dzięki magicznemu workowi, nie będzie to już takie trudne, jak nam się kiedyś mogło wydawać…

Pokój dziecka to miejsce pełne życia. Mały, pełen energii człowiek, od najmłodszych lat gromadzi mnóstwo kolorowych, różnokształtnych przedmiotów, które pomagają mu zrozumieć, jak zbudowany jest świat. Oczko w głowie rodziny, od narodzin obdarowywane jest przez bliskich prezentami. W pewnym momencie nieuchronnie pojawia się pytanie: co zrobić z tym mnóstwem klocków, układanek, drewnianych i plastikowych zabawek, przytulanek, puzzli, figurek i wielu innych przedmiotów, które nie sposób pomieścić na półkach?

Najlepszym rozwiązaniem jest wrzucenie wszystkiego do jednego worka i ściągnięcie sznurka!

Marka Play & Go stworzyła worek na zabawki i matę do zabawy w jednym, dzięki której zachowanie porządku w pokoju malucha nie będzie stanowiło już problemu. To oryginalne miejsce do przechowywania zabawek i zarazem do zabawy. Worki są tak proste w obsłudze, że mogą korzystać z nich nawet dzieci, ucząc się przy tym dbania o porządek- wystarczy, że po skończonej zabawie zostawią wszystkie samochodziki, klocki i puzzle na macie, a następnie ściągną sznurek. Po ponownym rozłożeniu worek w jednej chwili zmienia się na matę do zabawy. Worek- mata może służyć dziecku od najmłodszych lat, nawet do 13 roku życia. Jest wykonany ze 100% bawełny, więc mimo prania zachowa swój pierwotny kształt i wzór. A tych jest kilka.

Worek i mata w jednym to także ogromne ułatwienie, kiedy szykujemy się z dziećmi na wycieczkę. Po przyjeździe w miejsce naszego wypoczynku nie będziemy musieli rozpakowywać zabawek, wystarczy jeśli rozłożymy worek na podłodze, trawie lub piasku na plaży, a stanie się on przestrzenią do zabawy dla naszego dziecka. Po skończonej zabawie znowu, bez układania czegokolwiek, zwijamy worek i zabieramy go ze sobą. Taki worek zastępuje nam kocyk dla dziecka na trawie lub plaży i dywanik w domu. Jest jak przenośny plac zabaw. Powrót do domu i rozpakowywanie się również nie będzie stanowiło problemu, wystarczy postawić worek w pokoju, a dziecko samo sięgnie po niego, kiedy będzie chciało się bawić. To sprytne rozwiązanie dla pomysłowego rodzica znajdziemy w sklepie Fabryka Wafelków.

   SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:   

Rośliny do pokoju dziecka

 

 

 

Inne Artykuły: