Inspirander

Strona główna / Styl życia / Design / Nowy apartament Marcina Tyszki! #MieszkaniaGwiazd

Nowy apartament Marcina Tyszki! #MieszkaniaGwiazd
 Design,

Nowy apartament Marcina Tyszki! #MieszkaniaGwiazd

2 listopada, 2017

Marcin Tyszka – światowej sławy fotograf mody. Przed jego obiektywem stanęły takie gwiazdy jak Naomi Campbell, Anja Rubik czy Karolina Kurkova. Zaledwie kilka dni temu Tyszka opublikował na Instagramie zdjęcia swojego nowego, piętrowego apartamentu  w Warszawie. Jak mieszka jeden z najlepszych fotografów mody na świecie? Zobaczcie sami!

Jak przyznał Tyszka, za projekt mieszkania i dekorację całego wnętrza odpowiada… on sam! Na jego Instagramie czytamy: “…jeszcze dużo detali do skończenia ale chyba poważnie zacznę myśleć o wnętrzach … nie znalazłem w Polsce nikogo kto czułby taki klimat więc sam wszystko zaprojektowałem i wymyśliłem”.

Nowe mieszkanie Marcina Tyszki zachwyca przede wszystkim połączeniem żywych barw z bujną roślinnością, dzięki czemu wnętrze jest bajecznie ciepłe, żywe, niebanalne!

Instagram/ @tyszka_marcin

Zamiast stołu, centralnym punktem nowego apartamentu Marcina Tyszki jest upolowany w Madrycie… bar! Jak napisał na Instagramie “Zawsze marzyłem by otworzyć swój bar i restaurację … w końcu mi się to udało, postawiłem bar w domu -;) i to nie byle jaki, prosto z Jamesa Bonda oryginał z lat 60′ by #gioponti”.

Instagram/ @tyszka_marcin

Oprócz tego, sami przyznajcie, niestandardowego elementu, nowe mieszkanie Marcina Tyszki umeblowane jest prawdziwymi designerskimi perełkami z lat 50., sprowadzanymi z przeróżnych zakątków świata.

Instagram/ @tyszka_marcin

Jak możecie sami zobaczyć, nowe mieszkanie Marcina Tyszki jest miejscem spotkań śmietanki polskiego show biznesu. Ostatnio fotografa odwiedzili m.in. Kasia Sokołowska i Łukasz Jemioł.

Tyszka chciał stworzyć miejsce, do którego pasować będzie stwierdzenie “nie ważne jaka pogoda, u mnie zawsze słońce. I chyba się z nami zgodzicie, że udało mu się to idealnie!”

Sprawdź też:

Industrialne wnętrza inspirowane nowojorskimi loftami
Najmodniejszy trend w designie – antracyt!
9 inspirujących kont na Instagramie o designie

Inne Artykuły: