Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Najlepsze piosenki z serialu Gossip Girl!

Najlepsze piosenki z serialu Gossip Girl!
 Kultura,

Najlepsze piosenki z serialu Gossip Girl!

24 marca, 2017

Ostatnio polecaliśmy Wam najlepsze seriale z modą w tle http://www.inspirander.pl/styl-zycia/najlepsze-seriale-z-moda-w-tle Tym razem produkcje telewizyjne również w roli głównej, a konkretnie jedna – “Gossip Girl” – czyli kultowa już “Plotkara”! Wielu określa serial jako „Seks w wielkim mieście” nowego pokolenia. Jeżeli podobnie jak nasza redakcja jesteście zachwycone losami bajecznie bogatych nastolatków z Upper East Side w Nowym Jorku to na pewno spodoba się Wam dzisiejsza playlista! Przed wami lista najlepszych piosenek użytych w serialu “Gossip Girl”! 

Peter Bjorn And John – Young Folks

Otwierająca jedną z pierwszych scen “Plotkary” piosenka “Young Folks” to zdecydowanie utwór poprawiający nastrój. Idealny na rozpoczęcie weekendu!

The Pierces – Secret

Piosenka, która rozgłos zawdzięcza właśnie serialowi! W końcu opowiada o sekrecie, a na tajemnicy opiera się fabuła “Gossip Girl”. Pssst… Nie zdradzamy już żadnych szczegółów! Po prostu posłuchajcie!

Say Hi – The Stars Just Blink For Us

Niszowa produkcja zespołu Say Hi to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokojne wieczory w otoczeniu świeczek i… dobrego serialu!

MGMT – Kids

Utwory amerykańskiego zespołu rockowego MGMT pojawiały się w “Gossip Girl” bardzo często. Ich energetyczne brzmienia i interesujące teksty idealnie współgrają z dynamiczną akcją serialu!

Just Jack – Embers

Przez wielu fanów serialu piosenka utożsamiania jest z jedną z głównych par “Plotkary”, czyli Blair i Chucka. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać losów tych bohaterów – zdecydowanie polecamy! Zarówno piosenkę, jak i wątek Blair i Chucka!

Shiny Toy Guns – Season Of Love

Możemy zostać posądzeni o bycie monotematycznymi, ale powyższy utwór również wiąże się ściśle z bardzo kluczową sceną dla wspomnianej wyżej pary. Nic więcej nie zdradzamy – obejrzyjcie sami, a jeżeli widzieliście tę scenę już 1000 razy, zachęcamy do obejrzenia 1001!

Plastiscines – I’m Down

Twórczość zespołu Plasticines nie tylko pojawiła się w serialu, ale jego członkinie miały również okazję wystąpić w amerykańskiej produkcji! Utwór “I’m Down” polecamy szczególnie wszystkim złamanym sercom – bo w życiu, jak w serialu – bywa różnie. 

The Phoenix – 1901

Naszą dzisiejszą playlistę kończymy na dynamicznym utworze zespołu The Phoenix. Jak pewnie zauważyliście, bardzo popularne produkcje nie zawsze korzystają ze wszystkim znanych komercyjnych utworów radiowych. Sięgają za to po alternatywne, nieraz nieodkryte jeszcze muzyczne perełki. Dzięki temu my – widzowie, nie dość, że czerpiemy przyjemność z oglądania to poszerzamy nasze muzyczne horyzonty!


Opracowanie: Aleksandra Michalska

Inne Artykuły: