Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / 5 hitów idealnych na domówkę

5 hitów idealnych na domówkę
 Kultura,

5 hitów idealnych na domówkę

7 lipca, 2017

Urządzasz domówkę i już stresujesz się całą organizacją? Dekoracja domu, przyrządzenie przekąsek i drinków – wszystko na Twojej głowie. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym Twoja impreza będzie niezapomniana, a goście zachwyceni. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze, imprezowej playlisty. Poniżej przedstawiamy 5 utworów na domówkę, które sprawią, że nawet najbardziej drętwa impreza zmieni się w wydarzenie, które razem ze znajomymi będziecie jeszcze długo wspominać!

TLC – Creep

TLC to grupa, która swoje szczyty popularności osiągnęła pod koniec lat 90. Rytmiczny utwór “Creep” utrzymany w klimacie R&B sprawdzi się idealnie na sam początek imprezy!

Abba – Dancing Queen

Podczas każdej domówki nie może zabraknąć  tanecznego szlagiera, który znają wszyscy. Szwedzki zespół muzyki pop – Abba  to gwarancja dobrej zabawy. Przy “Dancing Queen” nawet problem z brakiem miejsca w Twoim mieszkaniu nie będzie stanowił problemu!

Shaggy – It Wasn’t Me

Któż nie zna tego mega hitu jamajskiego wokalisty? Shaggy i jego “It Wasn’t Me” sprawdzi się w tym momencie domówki, kiedy każdy ma ochotę trochę pośpiewać. Radzimy uprzedzić jednak wcześniej sąsiadów o planowanym mini karaoke. Może być głośno!

Eric Clapton – Wonderful tonight

Na każdej imprezie przychodzi czas, kiedy potrzebujemy chwili odpoczynku. Nastrojowy utwór Erica Claptona sprawi, że na Twoim domowym parkiecie pojawią się zakochane pary tańczące “wolnego”. Będzie pięknie, klimatycznie, po prostu… wonderful!

Oddział Zamknięty – Party

Na naszej domówkowej playliście nie mogło zabraknąć polskiego akcentu. To właśnie przy Oddziale Zamkniętym bawili się nasi rodzice podczas swoich imprez! W myśl słów piosenki “Party” – “Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt!” – bawcie się do białego rana!

Sprawdź też:

5 najlepszych artystów grających na Open’er Festival 2017
7 piosenek na przejażdżkę rowerową!
Playlista na poprawę humoru!


Opracowanie: Aleksandra Michalska

Inne Artykuły: